cайт з технічних причин тимчасова не працює                               Меню

Головна

Адміністрація школи Профспілка
  • Колектив
  • Методичні об'єднання
  • Виховна робота
  • Майстерня вчителя
  • Учням
  • Батькам
  • Наші досягнення 
  • Органи самоврядування 
  • Бібліотека
  • Соціально-психологічна служба
  • Харчування
  • Оздоровча робота
  • Охорона праці та безпека життєдіяльності
  • Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти
  • Форум школи
  • Зворотній звязок
  • Фотогалерея Карта сайту Про нас
  • вересень 2017
  • жовтень 2017
  • листопад 2017
  • грудень 2017
  • Hавчальний портал «Shkola.ua»
  • Виконавчий комітет Нетішинської міської ради
  • Відділ освіти Нетішина
  • Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти
  • ДНЗ №2 "Казка"
  • ДНЗ №9 "Пролісок"
  • Офіційний сайт
    Нетішинської ЗОШ I-III ступенів №4

    Головна

    Фотогалерея

    Карта сайту

    Вакансії

    Про нас

    Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Наші досягнення

    Про результати проведення шкільних предметних олімпіад з базових дисциплін у 2017-2018 н.р.



    детальніше...

    Про підсумки проведення II етапу VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка



    детальніше...

    Про підсумки проведення шкільного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2016-2017 н.р.



    детальніше...

    Визнати переможцями І етапу учнівських олімпіад з базових дисциплін учнів, які посіли І-ІІІ місце:



    детальніше...

    Переможцями І етапу учнівських олімпіад з базових дисциплін учні, які посіли І-ІІІ місце:



    детальніше...

    РЕЗУЛЬТАТИ ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З МОВ ТА ЛІТЕРАТУР НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН  УКРАЇНИ

    (РОСІЙСЬКА МОВА)

    8 клас

    І місце – Дяків Вікторія (вч. Кухарчук Н.В.)

    ІІІ місце – Кастрам Інна (вч. Кухарчук Н.В.)

    9 клас

    ІІІ місце – Іванов Єгор (вч. Шелепало Л.А.)

                     Танцюра Ольга (вч. Нагорна Л.М.)

    10 клас

    І місце – Ліскова Крістіна (вч. Шелепало Л.А.)

    РЕЗУЛЬТАТИ ІІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З МОВ ТА ЛІТЕРАТУР НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН  УКРАЇНИ

    (РОСІЙСЬКА МОВА)

    ІІІ місце – Ліскова Крістіна (вч. Шелепало Л.А.)


     

     ВІТАЄМО

    ПЕРЕМОЖЦІВ ШКІЛЬНОГО ЕТАПУ ОЛІМПІАД ТА ЇХ КЕРІВНИКІВ



    детальніше...

    Вітаємо з перемогою у ІІІ (обласному) етапі учнівської олімпіади з географії

    ІІ місце Танцюру Ольгу, ученицю 9-Б класу

    ІІІ місце Личика Владислава, учня 11-Б класу

    (учитель Коритовський І.Д.)

    Вітаємо з перемогою у ІІІ (обласному) етапі учнівської олімпіади з англійської мови

    ІІ місцеВербіцьку Юлію, ученицю 11-Б класу

    (учитель Замашнюк А.Ю.)

    Вітаємо з перемогою у ІІІ (обласному) етапі учнівської олімпіади з математики

    ІІ місце Мельничук Анастасію, ученицю 10-Б класу

    (учитель Дубовенко А.А.)


     

      Вітаємо переможців та призерів І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН у 2014-2015 н.р.

    диплом І ступеня

    секція «Математика»

    Ремінну АнастасіюАндріївну,ученицю11-Б класу

    (науковий керівник Бершеда Л.О.);

    секція «Екологія»

    Даховник Аліну Миколаївну,ученицю 11-А класу

    (науковий керівник Власюк О.І.).

    диплом ІІ степеня

    секція «Гідрологія»

    Новака Юліана Ігоровича,учня10-Б класу

    (науковий керівник Балабей Л.В.);

    секція «Хімія»

    Василець Олесю Валеріївну,ученицю 10-Б класу

    (науковий керівник Лотюк В.О.).


     

     Вітаємо переможців міського етапу олімпіад з навчальних дисциплін          

    • з географії

    І місце

    Танцюра Ольга, учениця 9-Б класу (учитель Коритовський І.Д.)

    Личик Владислав, учень 11-Б класу  ( учитель Коритовський І.Д.)

    ІІІ місце

    Парахіна Анна, учениця 8-Б класу (учитель Коритовський І.Д.)

    Глазкова Олена, учень 9-Б класу (учитель Коритовський І.Д.)

    • з української мови та літератури

    І місце

    Гичун Інна, учениця 9-А класу (учитель Денисюк Н.М.)

    ІІ місце

    Квятковська Людмила, учениця 7-А класу (учитель Голошумова І.В.)

    Айсіна Інна, учениця 7-Б класу (учитель Машук З.М.)

    Танцюра Ольга, учениця 9-Б класу (учитель Бондарь Н.Г.)

    Мегедюк Катерина, учениця 10-Б класу (учитель Шубіна С.М.)

    • з французької мови

    ІІІ місце

    Колобаєва Катерина, учениця 10-Б класу

    • з англійської мови

    ІІ місце

    Ібрагімова Айшен, учениця 8-Б класу (учитель Іванюк Н.С.)

    Гичун Інна, учениця 9-А класу (учитель Іванюк Н.С.)

    Вербіцька Юлія, учениця  11-Б класу (учитель Замашнюк А.Ю.)

    ІІІ місце

    Сімчук Анастасія, учениця  10-Б класу (учитель Замашнюк А.Ю.)

    • з математики

    І місце

    Тараторкін Веніамін, учень 7-А класу (учитель Самчук Л.М.)

    Мельничук Анастасія, учениця  10-Б класу (учитель Дубовенко А.А.)

    ІІ місце

    Коба Георгій, учень 6-А класу (учитель Дубовенко А.А.)

    ІІІ місце

    Поплавська Катерина, учениця  9-Б класу (учитель Поночовна О.М.)

    • з біології

    І місце

    Гичун Інна, учениця  9-А класу (учитель Власюк О.І.)

    • з інформатики

    ІІІ місце

    Парахіна Анна, учениця 8-Б класу (учитель Юзюк М.М.)

    • з екології

    ІІІ місце

    Гичун Аліна, учениця 11-А класу (учитель Власюк О.І.)

    • з фізики

    І місце

    Тараторкін Олександр,  учень  8-Б класу (учитель Защик Ю.Г.)

    Онісімчук Мар’яна, учениця 11-Б класу (учитель Защик Ю.Г.)

    ІІ місце

    Тараторкін Веніамін, учень 7-А класу (учитель Алєксєєв В.С.)

    Ібрагімова Айшен, учениця 8-Б класу (учитель Защик Ю.Г.)

    Поплавська Катерина, учениця 9-Б класу (учитель Алєксєєв В.С.)

    ІІІ місце

    Юзюк Ольга, учениця 10-Б класу (учитель Защик Ю.Г.)

    Личик Владислав, учень 11-Б  класу (учитель Защик Ю.Г.)

    • з хімії

    І місце

    Мельничук Дмитро, учень 7-А класу (учитель Лотюк В.О.)

    ІІ місце

    Квятковська Людмила, учениця 7-А класу (учитель Лотюк В.О.)

    Гичун Інна, учениця 9-А класу (учитель Лотюк В.О.)

    • з астрономії

    ІІ місце

    Ремінна Анастасія, учениця 11-Б класу (учитель Защик Ю.Г.)

    ІІІ місце

    Онісімчук Мар’яна, учениця 11-Б класу (учитель Защик Ю.Г.)


     

    Переможці обласної  виставки педагогічних ідей та знахідок у 2014 році

    І місце

    творчу лабораторію учителів початкових класів

     (кер. Попрожук О.М.)

    ІІ місце

    Коваль А.В., Кравчук Л.В.,

    бібліотекарів

    Танцюру Л.О.,

    практичного психолога

    ІІІ місце

    Токман Н.А.,

    учителя основ здоров’я,

    Дубовенко А.А.,

    учителя математики та інформатики

    Коновал О.А.,

    учителя трудового навчання